Søk

Postkort fra hele verden fra høsten 2008


Hvert år mottar cluben hilsener fra våre brødre som ferdes under alle himmelstrøk. Nederfor bringer vi hilsener vi har mottatt siden siste papirutgave. De mange eksotiske reisemål viser at våre medlemmer virkelig holder i hevd det som er klubbens intensjon. Vi har mottatt 68 hilsninger. De er gjengitt etter dato der det finnes dato. Hilsninger der redaktøren ikke er i stand til å tyde avsenders navn, kommer ikke med navn, og der dato er uleselig eller fraværende, ender de i en samlepost nederst. Alf G.

2007 18. juni Asscesension Finn Aarefjord 5. september Egypt Hallvard Austlid 10.september Sør Afrika. Fra Jan Erling Haugland 10.september Sri Lanka. John Mosvold 12. september Correros Sverre Kræmer 17. september Siri Lanka John Mosvold 27. september Qingdao John Mosvold November Syd-Polen Gorm Lund 6. november Bangkok Per Steffensen 8. november Plovdiv i Bulgaria Alan Billyeald 10. november Uttar Pradesh Ole Bjarne Kvernland 13 november Grand Canary Wilhelm Bøe 15. november Mandalay Burma Carl Emil sr. 19. november Burma Per Steffensen 28. november London Ole Bjarne Kvernland 29. november Kairo Uleselig avsender 29. november Kinshasa Carl Emil Petersen jr. 30. november Cook Island Christian H og Hallbjørn Desember Florida John Mosvold Desember Texas John Mosvold 03. desember Seychellene Per Alvenes 04. desember Mogan Grand Canary Jens Christian 26. desember Cannes Christian Heiberg 2008 10. januar Mandalay Ole Bjarne Kvernland 16. januar Chang Mai Fredrik Hess 22. januar Luang Prabang Fredrik Hess 04. februar Budejovice Tsjekkia Thor H. Alan B og Gorm L 08. februar Paris Per Steffensen 14. februar Egypt Ole Bjarne Steffensen 15. februar Tenerife Wilhelm Bøe 17. februar Emerald Australia Mads L. Risberg 22. februar Grand Canary Wilhelm Bøe 27. februar Fremantle Australia Mads L. Risberg 04. mars Camela Thailand Fredrik Hess 06. mars Asiatisk Orientekspress Carl Emil sr. 13. mars Wien Jan Søderstrøm. 14. mars Arungabad India Ole Bjarne Kvernland 14. mars Monaco Jan Søderstrøm 17. mars Hobarth Mads L. Risberg 30. april Calahpnda Henning Øverås 23. april Sydney Christian Heiberg 28. april Shongong John Mosvold 28. ?? Calabria John Falch 05. mai Kreta Wilhelm, Martin, Einar 26. mai Helgelandskysten John Mosvold 20. august Sant Tomè, Dominikanske republikk Finn Aarefjord Mai Gibraltar John Mosvold 03. september Budapest Jan Søderstrøm Udatert eller umulig å lese datoen Gibraltar Carsten Due Sydney Christian Heiberg Anchorage Anton Meyer Minnesota Thor Aasland Ghana Sam Harry-Sam Selekowitz Philadelphia Matz Risberg Boston Harry-Sam Selekowitz New York Carl Emi sr og Jan Erling Haugland Menton Jan Søderstrøm New York Stein Juel Voss Grand Canary Arild Krabbe-Knudsen Madeira Per Morken Moskva Rolf Bjerke Paulssen Reykjavik Harald W. Russland Jan Erling Haugland Honolulu Tom Gulberg Tyrkia Aksel Kvalsnes

#1Public

1 visning0 kommentarer

©Travellers` Club, Oslo, Norway    ts@travellersclub.no      Proudly made by www.hattemannen.no