Søk

Veterantreff 2004


Veterantreff 5 Nov. 2004

Klubbens årlige veteranfest ble avholdt fredag 5. november 2004 med 13veteraner tilstede. Trampsjef og Visetrampsjef var vertskap. Trampsjefen ønsket alle veteraner velkommen og med en særlig hilsen til årets nye veteran medlem 943 Lars Andreassen. Forøvrig var det spesielt hyggelig å se blandt oss veteraner som vi sjelden ser i klubben, nemlig nr. 924 Harald Broch og 871 Kristen Bøhle. Til tross for litt skrantende helse og 87 år hadde også Theophil Helliesen kommet, det er imponerende. Det var synd at ikke enda fler av de 32inviterte veteraner hadde krefter eller anledning til å være tilstede, men flere av dem sendte hilsninger og håpet å kunne delta neste år.

Det ble servert snitter og musserende vin, samt kaffe og marsipankake. Gutta hygget seg stort og mimret om gamle dager, slik man skal gjøre på en veteranfest.

Veteran Stian

#1Public

3 visninger

©Travellers` Club, Oslo, Norway    ts@travellersclub.no      Proudly made by www.hattemannen.no