Søk

Lauget som fikk sin opprinnelse i en dansk vinkjeller


Flere av medlemmene i vår klubb er også medlemmer i en annen klubb som bærer det historiske navnet Christian IV's Laug. En gang i året valfarter lauget til sitt opphav - Christian IV's Laug i Aalborg. Den siste odysseen i danskekongens navn fant sted 6. til 8.september, og med på ferden var blant annet vår eminente intendant Tore, medhjelper Esten samt undertegnede observatør – og 120 andre festglade passasjerer på Stena Saga. Apropos festglade reisende: Nettopp å ha det moro fra søndag til tirsdag er det bærende element i denne bevegelse for blide mennesker som trives å være sammen med andre som også preges av det gode humør. Verre er det ikke.

#ChristianIVsLaug #AlfGAndersen #1Public

4 visninger0 kommentarer

©Travellers` Club, Oslo, Norway    ts@travellersclub.no      Proudly made by www.hattemannen.no